Fundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoWCPiTUnia Europejska
  • 04-10-2017

  Posiedzenie Rady Społecznej

  Podczas posiedzenia Rady Społecznej, które odbyło się w siedzibie Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu przedstawione zostały informacje dotyczące: stanu realizacji kontraktu z NFZ, wykonaniu planu finansowego oraz realizacji planu inwestycyjnego za okres 8 miesięcy roku 2017. Rada przegłosowała korektę planu finansowego oraz korektę planu inwestycyjnego na rok bieżący.  przedstawiona została propozycja zakupu aparatury oraz sprzętu medycznego, w tym także sprzętu w ramach realizacji programu wieloletniego pn.: "Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej".
  Dyrektor Centrum przedstawił realia i zasady funkcjonowania Szpitala w tzw.: "sieci szpitali" oraz budżetowania jednostki.
  Ponadto zgromadzonym zaprezentowane zostały informacje odnośnie zaawansowania robót budowlanych nad inwestycją rozbudowy budynku głównego poprzez dobudowę trzykondygnacyjnego budynku na potrzeby Zakładu Brachyterapii, Onkologii Klinicznej,Torakochirurgii i Pulmonologii. Rada pozytywnie odniosła się do propozycji najmu pomieszczeń w szpitalach Centrum w Poznaniu i Ludwikowie

  ← Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".