Fundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoWCPiTUnia Europejska

Pismo do Ministra Zdrowia.

 


W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi,
niech Wam jak najlepiej w życiu się powodzi,
zaś w Nowym Roku o każdej godzinie,
niechaj nic co dobre Was w życiu nie minie.

 

 

 

 

Gdy nadejdą Święta
niech nadzieja i radość
zastukają do Państwa drzwi,
a Wielkanoc przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia.

 


 

 

 

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH PAŃ

 

 

 

 

Władze Związku

Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy:

Pani Halina konieczna.

 

 

Aktualności

BARCELONA !!!

Uprzejmie informujemy, iż 02 czerwca b.r.,na Sali Konferencyjnej- godz. 11.00, odbędzie się spotkanie uczestników wycieczki z pilotem.

Spotkanie pracowników z Dyrektorem.

Dnia 7 grudnia odbędzie się spotkanie Dyrektora Centrum z pracownikami, o godz. 11.00 w Poznaniu i o godz. 13.00 w Ludwikowie.

 

Balik Mikołajkowy - 03 grudnia 2010r.

Dnia 3 grudnia b.r. w godzinach od 16.00 do 18.00 odbędzie się Balik Mikołajkowy w Ludwikowie. Osoby zainteresowane skorzystaniem z autokaru proszone są o kontakt z p. Bożeną Kmieciak pod nr wew. 249.

 

OPERETKA

 

Uprzejmie informujemy, iż z Funduszu Socjalnego, planujemy zakupić bilety do Teatru Muzycznego na następujące spektakle:

"Baron cygański" 04.12.2010r. godz. 18.00

"Biesiada wigilijna w świątecznej gospodzie" - 18.12.2010r. - godz. 18.00

Zapisy przyjmowane są do dnia 29 września b.r. pod nr wew. 249 lub 338.

POŻYCZKI MIESZKANIOWE

 

Pracowników zainteresowanych pożyczkami mieszkaniowymi prosimy o składanie wniosków w terminie do dnia 30.04.2010r. na pokoju 106 (tel. wew. 249 lub 338). Informujemy, że w pierwszej kolejności rozpatrzone zostaną wnioski pracowników z roku ubiegłego. Realizacja pozostałych wniosków następować będzie w miarę posiadanych środków finansowych.

WNIOSEK.

 

WCZASY "POD GRUSZĄ"

 

Informujemy, że pracownicy którzy w zeszłym roku nie otrzymali dofinansowania do wczasów "pod gruszą" , mogą sie ubiegać o taką formę dopłaty w roku bieżącym.

Wnioski można składać do dnia 6 kwietnia b.r. w pokoju 106 u p. Bożeny Kmieciak.

Druki w załączniku.

Wniosek.

Prośba o wypłatę.

KARNETY PŁYWALNIA !!!!

Dostarczono karnety na pływalnię dla pracowników WCPiT. Karnety odbierać można u p. Bożeny Kmieciak lub p. Danuty Klimek. Koszt karnetu 60 zł.

Dnia 12.03.2010 o godz. 13.30 w sali konferencyjnej odbędzie sie zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków NSZZ „Solidarność” . Obecność obowiązkowa.

Witamy w naszym gronie nowych członków Związku. Życzymy im miłej i owowcnej pracy dla dobra pacjentów. Jest nas coraz więcej. W ciągu ostatnich 3 miesięcy wstąpiło do naszej organizacjizwiązkowej 20 pracowników!

Wycieczka do Włoch!

W dniach od 13 do 19 września 2009 roku odbyła się wycieczka do Włoch. Program wycieczki był niezwykle interesujący i bogaty. Osoby biorące udział w wycieczce zwiedziły między innymi Rzym, Monte Cassino, Florencję. W ramach wyjazdu pracownikom Centrum udało się uczestniczyć również w audiencji u Papieża Benedykta XVI. Ponizej krótka relacja fotograficzna z tej niezwykłej podróży w świat wspaniałych architektonicznych zabytków oraz ukłon w kierunku historii i naszych żołnierzy na Monte Casino.

Cała grupa.

Papież Benedykt XVI.

Grób Jana Pawła II.

Monte Cassino. Ku pamieci. Bohaterstwo żołnierzy polskich.

Oczami wyobraźni.

Wspomnienia z Mikołajkowego Baliku w Ludwikowie!

Tym razem czekanie na Mikołaja dzieciom pracowników Centrum oraz dzieciom z oddziałów umiliły zimowe zadania sportowe, które prowadziły zimoludki czyli skrzaciki, które nie bały się żadnych ćwiczeń i zapraszały dzieci do próbowania swoich sił m in:

* przechodzeniu pod sopelkiem lodowym

* strącaniu kapelusza zimowego luda

* wyścigach po lodowych krach

* rzutach balonem kijem hokejowym do bramki i wiele innych.

Między konkurencjami dzieci uczyły się wspólnego zimowego tańca rozgrzewańca a po każdej konkurencji każdy otrzymał naklejki. Zimowa czarodziejka wyczarowała dzieciom kolorowe buźki przy stanowisku malowania buziek.

Zdjęcie nr 1. Zdjecie nr 2.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".