Fundusze Europejskie
Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Unia Europejska

Zarządzenie Dyrektora nr 3  w sprawie: zasad odwiedzin u pacjentów hospitalizowanych w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii

Zasady odwiedzin pacjentów przebywających  w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii
i Torakochirurgii od dnia 01.06.2022 r.

Nowe zasady reżimu sanitarnego w WCPiT od 1.04.2022 r.

Nowe zasady reżimu sanitarnego w WCPiT.

Zarządzenie Dyrektora nr 51  w sprawie: zasad odwiedzin u pacjentów przebywających w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - od 21 grudnia 2021 r.

 

Zarządzenie Dyrektora nr 45  w sprawie: zasad odwiedzin u pacjentów przebywających w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - od 08 grudnia 2021

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zachęcamy do kontaktu telefonicznego osób upoważnionych prze Pacjentów z personelem medycznym w sprawie uzyskania informacji.

Zarządzenie Dyrektora nr 43  w sprawie: zasad odwiedzin u pacjentów przebywających w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - od 22 listopada 2021

 

 

Zasady odwiedzin u pacjentów przebywających w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii od października 2021 do odwołania.

  

 

Odwiedziny pacjenta:

 

1. Zaleca się planowanie odwiedzin w dni powszednie oraz w niedzielę i święta w godz. 12.00- 20.00

2. Po godzinie 20.00 osoby z zewnątrz mogą osobiście kontaktować się z pacjentem, bądź sprawować dodatkową opiekę pielęgnacyjną po uzgodnieniu z ordynatorem, lekarzem prowadzącym lub pielegniarką oddziałową.

3. Kontakt telefoniczny lub korespondencyjny odbywa się na koszt pacjenta.

 

Regulamin pobytu i odwiedzin

     

 

 

 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".