Fundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoWCPiTUnia Europejska

 

Tłumacz Polskiego Języka Migowego (PJM) ON-LINE

 

Informujemy o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego on-line. Klikając w poniższą grafikę ,, KOMUNIKACJA BEZ BARIER” mogą Państwo rozpocząć rozmowę. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem połączenia video na komputerze/tablecie/ telefonie Pacjenta wprost z przeglądarki.

 Jeżeli korzystasz ze strony pierwszy raz, musisz pobrać wtyczkę Jabber Guest.

Jeżeli połączysz się z Tłumaczem/tłumaczką PJM zadzwonią oni do wskazanego przez Pana/Panią działu naszej instytucji i będzie pośredniczył/pośredniczyła w Waszej rozmowie.

Do poprawnego połączenia z tłumaczami potrzebne jest:

  1. Urządzenie (tablet, laptop, komputer) z dostępem do przedniej kamery i mikrofonem.
  2. Odpowiednio skonfigurowana sieć internetowa.
  3. Rekomendujemy skorzystać z przeglądarki Chrome.

Usługa tłumaczenia języka migowego on-line jest nieodpłatna dla osób Głuchych i dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:35 .

Z wideo-tłumacza języka migowego można skorzystać również podczas osobistej wizyty w trzech lokalizacjach szpitala: w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 62,Chodzieży, ul. Strzelecka 32 i Ludwikowie k/Mosiny

Zgadzam się na pośrednictwo tłumacza w celu przeprowadzenia rozmowy.

Regulamin świadczenia usługi tłumacza on-line w WCPiT- <wyrażam zgodę>

 

 

W przypadku problemów z działaniem aplikacji tłumacza języka migowego, możesz umówić się z nami 3 dni przed swoją wizytą. Chyba że to nagła sytuacja, wtedy postaramy się pomóc inaczej. Podaj jednostkę, oddział, poradnię, pracownię oraz termin, który Ci odpowiada i metodę komunikacji

 

Jak zgłosić, że potrzebujesz tłumacza podczas wizyty w placówce

 

  • Napisz do nas e-mail pod adres: sekretariat@wcpit.org W temacie wpisz słowo „tłumacz”, metodę komunikacji, miejscowość, w której chcesz przyjść do Centrum i termin, który Ci odpowiada, np. „Tłumacz PJM Poznań 13.10.2021”.

  • Poproś kogoś zaufanego, aby zadzwonił w tej sprawie do Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii (WCPiT) od poniedziałku do piątku 7.00–14.00 (tel. 61 6654200).

  • Przyjdź do punktu wsparcia dla osób ze szczególnymi potrzebami w szpitalu w Poznaniu, Ludwikowie lub Chodzieży od w poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 14:00.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".