Fundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoWCPiTUnia Europejska

 

Tłumacz Polskiego Języka Migowego (PJM) ON-LINE

 

Informujemy o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego on-line. Klikając w poniższą grafikę ,, KOMUNIKACJA BEZ BARIER” mogą Państwo rozpocząć rozmowę. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem połączenia video na komputerze/tablecie/ telefonie Pacjenta wprost z przeglądarki.

 Jeżeli korzystasz ze strony pierwszy raz, musisz pobrać wtyczkę Jabber Guest.

Jeżeli połączysz się z Tłumaczem/tłumaczką PJM zadzwonią oni do wskazanego przez Pana/Panią działu naszej instytucji i będzie pośredniczył/pośredniczyła w Waszej rozmowie.

Do poprawnego połączenia z tłumaczami potrzebne jest:

  1. Urządzenie (tablet, laptop, komputer) z dostępem do przedniej kamery i mikrofonem.
  2. Odpowiednio skonfigurowana sieć internetowa.
  3. Rekomendujemy skorzystać z przeglądarki Chrome.

Usługa tłumaczenia języka migowego on-line jest nieodpłatna dla osób Głuchych i dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:35 .

Z wideo-tłumacza języka migowego można skorzystać również podczas osobistej wizyty w trzech lokalizacjach szpitala: w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 62,Chodzieży, ul. Strzelecka 32 i Ludwikowie k/Mosiny

Zgadzam się na pośrednictwo tłumacza w celu przeprowadzenia rozmowy.

Regulamin świadczenia usługi tłumacza on-line w WCPiT- <wyrażam zgodę>

 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".