Fundusze Europejskie
Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Unia Europejska
  • 18-07-2013

  ZIP w WCPiT

  Miło nam było gościć przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia, dzięki którym Pacjenci naszego Centrum mogli uzyskać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii jest pierwszym szpitalem, w którym pacjenci mieli możliwość zarejestrowania się w systemie bez konieczności wizyty w siedzibie NFZ.

  Wszystkie osoby dorosłe z terenu województwa wielkopolskiego mają możliwość założenia indywidualnego konta ZIP w funkcjonującym od 8 lipca 2013 roku na terenie Wielkopolski, a od 1 lipca 2013 roku na terenie całej Polski Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Konto w ZIP to łatwy, szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do ważnych informacji o Państwa leczeniu. Aby mieć wgląd w informacje o swoim leczeniu wystarczy zarejestrować się w systemie ZIP, do czego niezbędna jest wizyta w oddziale NFZ z dowodem osobistym lub paszportem.

  Relację dotyczącą można było zobaczyć w Teleskopie (10 minuta programu).

  ← Powrót

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".