Leczymy Twoje
płuca

Podstawowym zadaniem WCPiT
jest udzielanie specjalistycznych
świadczeń w zakresie chorób płuc.

Największe
w Wielkopolsce

centrum leczenia zachowawczego
i operacyjnego chorób
układu oddechowego

Ponadregionalne centrum medyczne
rozwiązujące współczesne
problemy pulmonologii,

do których należą w szczególności: rak płuca,
astma oskrzelowa, przewlekła obturacyjna
choroba płuc, choroby infekcyjne układu oddechowego

Aktualności

  • 31-10-2014

  Czas zadumy i pamięci

  W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, przedstawiciele Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii Torakochirurgii im. E. i J. Zeylandów udali się na cmentarz, żeby złożyć kwiaty i znicze na mogile Patronów Centrum.

  • 09-10-2014

  Aby sport oznaczał zdrowie: monitoruj wysiłek

  Lekarze przestrzegają jednak przed nadmiernym wysiłkiem bez odpowiedniego przygotowania tych, którzy do tej pory nie uprawiali sportu. Gwałtowna zmiana trybu życia i forsowanie organizmu niezgodne z jego możliwościami może prowadzić do rozwoju schorzeń kardiologicznych.

  • 29-10-2014

  Falck w WCPiT

  Pragniemy poinformować, że w dniu 29.10.2014 r. Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. E. I J. Zeylandów podpisało z firmą Falck Medycyna Sp. z o.o.  

  • 01-10-2014

  Nowy rok akademicki w WCPiT

  W związku z rozpoczęciem nowego roku  akademickiego w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów odbywają się zajęcia dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji  im. Mieszka I.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".