Zakład Rehabilitacji Leczniczej

Z-ca Kierownika: mgr Daniel Szyjka
Tel. (67) 28 22 837 wew. 855

Na terenie Szpitala w Chodzieży działa Zakład Rehabilitacji Leczniczej, w którym realizujemy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia turnusy rehabilitacyjne. Prowadzimy dla naszych pacjentów programy rehabilitacji pulmonologicznej i ogólnoustrojowej. Zespół fizjoterapeutów prowadzi terapię na 2 salach kinezyterapii oraz w gabinecie fizykoterapii i hydroterapii.

Nasze Centrum w Chodzieży oferuje zabiegi rehabilitacyjne dla pacjentów, którzy zmagają się z problemami ze strony układu ruchu, problemami neurologicznymi oraz chorobami układu oddechowego.

Każdy dzień zaczynamy od gimnastyki porannej, w cieplejsze dni prowadzonej na dworze, tak jak zajęcia Nordic Walking.

Prowadzimy kompleksowe postępowanie, mające na celu przywrócenie możliwie jak najwyższej sprawności fizycznej. Pacjent jest świadomy swoich możliwości i wie jak kontynuować proces swojej rehabilitacji w domu.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".