Aktualności

Światowy Dzień Farmaceuty

25-09-2023

Światowy Dzień Farmaceuty jako samodzielnego zawodu medycznego, obchodzony jest od 2010 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Farmaceutów Tureckich. Data obchodów upamiętnia powstanie Międzynarodowej Federacji Farmaceutycznej 25 września 1912 roku

Czytaj więcej

Uroczystość wręczenia Srebrnego Medalu Towarzystwa "Labor Omnia Vincit"

19-09-2023

Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Troakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów dr n. med. Maciej Bryl został odznaczony  Srebrnym Medalem Towarzystwa "Labor Omnia Vincit", za krzewienie idei pracy organicznej.

Czytaj więcej

Uroczystość otwarcia Zakładu Diagnostyki Molekularnej Nowotworów oraz Pracowni Polisomnografii.

15-09-2023

Pan Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Pani Paulina Stochniałek, Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego, w piątek 15 września wzięli udział w uroczystości otwarcia Zakładu Diagnostyki Molekularnej Nowotworów oraz Pracowni Polisomnografii Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Fizjoterapii

08-09-2023

W 2023 roku Światowy Dzień Fizjoterapii przypada na 8 września (piątek). Światowy Dzień Fizjoterapii (ang. World Physical Therapy Day) został ustanowiony w 1996 roku przez Światową Konfederację Fizjoterapii (WCPT).

Czytaj więcej

Rocznica śmierci Patronów WCPiT

05-08-2023

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów, jak co roku, uczciło pamięć Patronów Centrum składajac wieniec i zapalajac znicze na ich grobie, znajdujacym się na Cmentarzu przy ul. Nowina.

Czytaj więcej

Dotacje z metropolii poznańskiej

18-07-2023

Samorząd województwa przekazał "pocovidowe" wsparcie wielkopolskim szpitalom. Wśród nich znalazło się również Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

26-05-2023

 

Czytaj więcej

System Komunikacji Elektronicznej - przerwa techniczna

15-05-2023

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 maja 2023 r. w godzinach 15:00 – 19:30 nastąpi aktualizacja Systemu Komunikacji Elektronicznej. W związku z powyższym System Komunikacji Elektronicznej będzie niedostępny w tym okresie.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

14-05-2023

Z okazji przypadającego 14 maja Międzynarodowego Dnia Farmaceuty składam wszystkim farmaceutom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wytrwałości w codziennej pracy, satysfakcji z jej wykonywania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

12-05-2023

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składam serdeczne podziękowania całemu  pionowi pielęgniarskiemu za pomoc, którą każdego dnia niesiecie ludziom jej potrzebującym.

Czytaj więcej

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".