Aktualności

Ogłoszenie o sprzedaży zbędnych/zużytych składnikach majątku ruchomego Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu

21-11-2023

Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu informuje, że posiada zbędne zużyte składniki majątku stanowiące przedmiot sprzedaży: 1. Aparat RTG Siemens Multix Top, SN: 2687 rok prod. 2007, 2. Aparat RTG Siemens Sireskop BDCX3, SN:01033 rok prod. 1996.

Czytaj więcej

Światowy Dzień POChP

16-11-2023

Światowy Dzień POChP jest organizowany przez Globalną Inicjatywę na rzecz Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (GOLD) we współpracy z pracownikami służby zdrowia i grupami pacjentów z POChP na całym świecie. Jego celem jest podnoszenie świadomości, dzielenie się wiedzą i omawianie sposobów zmniejszenia obciążenia POChP na całym świecie.

Czytaj więcej

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".