Fundusze Europejskie
Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Unia Europejska

Z-ca Kierownika Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej

Telefony
Kierownik tel.-61-81 32 831 wew. 627
Pracownia analityczna - tel.61-81 32 831 wew. 681

Czas pracy:
Laboratorium pracuje na potrzeby szpitala w systemie całodobowym. Dla pacjentów ambulatoryjnych punkt pobierania krwi czynny w dni robocze w godz. 7:30-9:30.

O laboratorium:
Badania wykonuje się nie tylko dla potrzeb Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, ale również w ramach współpracy z zewnętrznymi publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej.
Badania wykonują diagności laboratoryjni i technicy analityki medycznej o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo - badawczą, która gwarantuje wykonanie badań zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Do pobierania krwi stosowany jest jednorazowy sprzęt w systemie zamkniętym, co zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta.
Laboratorium prowadzi wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę badań laboratoryjnych. Uczestniczy w sprawdzianach zewnętrznych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych
( COBJwDL w Łodzi, TIQCon- Niemcy, SNCS IQAS- Japonia) co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Oferta:
Laboratorium Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Ludwikowie oferuje szeroki zakres badań podstawowych i specjalistycznych z zakresu chemii klinicznej, hematologii, hemostazy, immunologii, równowagi kwasowo- zasadowej oraz analityki ogólnej. Badania wykonywane są na podstawie skierowania lub na życzenie pacjenta ( odpłatnie wg cennika).

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".