Fundusze EuropejskieSamorząd Województwa WielkopolskiegoWCPiTUnia Europejska

Kierownik: mgr Joanna Krajniak-Romanowska
Tel/fax 61 66 54 346

Telefony:

Sekretariat Laboratorium (61) 66 54 294
Pracownia analityczna (61) 66 54 347
Pracownia Serologii Transfuzjologicznej (61) 66 54 256
Dyżurka (61) 66 54 341

Czas pracy :

Laboratorium pracuje na potrzeby szpitala w systemie całodobowym. Dla pacjentów ambulatoryjnych punkt pobierania krwi czynny w dni robocze w godz. 7.30 - 14.30.

O laboratorium :

Pobieranie krwi odbywa się wyłącznie całkowicie bezpiecznym zamkniętym systemem próżniowym.

Na wyposażeniu znajduje się aparatura diagnostyczna wysokiej klasy renomowanych firm światowych.

Praca laboratorium włączona jest do ogólnoszpitalnej sieci komputerowej ESKULAP. Przyjmowanie zleceń wewnątrzszpitalnych oraz przekazywanie wyników badań odbywa się drogą elektroniczną dzięki czemu lekarz ma szybką informację diagnostyczną oraz pełne archiwum wyników badań pacjenta w czasie jego pobytu w szpitalu.

Pracownie uczestniczą w zewnętrznych kontrolach jakości badań (krajowa - Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi i międzynarodowe - RANDOX- Wielka Brytania i QCS - Niemcy) w trybie codziennym, comiesięcznym oraz okresowym. Efektem uczestnictwa są otrzymywane certyfikaty.

Oferta :

Wykonujemy wszystkie podstawowe badania krwi i moczu z zakresu hematologii, analityki ogólnej, biochemii, koagulologii, serologii, immunologii oraz szeroki panel badań specjalistycznych.

Certyfikat 2014

Certyfikat

Certyfikat 2013

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".