Tłumacz Polskiego Języka Migowego ON-LINE

Informujemy o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego on-line. Klikając w poniższą grafikę ,,TU MIGAMY” mogą Państwo rozpocząć rozmowę. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem połączenia video na komputerze/tablecie/ telefonie Pacjenta wprost z przeglądarki. Czas połączenia z tłumaczem wynosi od 2 do 5 minut.

Jeżeli połączysz się z Tłumaczem zadzwoni on do wskazanego przez Pana/Panią działu naszej instytucji i będzie pośredniczył w Waszej rozmowie.

Do poprawnego połączenia z tłumaczami potrzebne jest:

  1. Urządzenie (tablet, laptop, komputer) z dostępem do kamery i mikrofonem.
  2. Odpowiednio skonfigurowana sieć internetowa.

Usługa tłumaczenia języka migowego on-line jest nieodpłatna dla osób Głuchych, dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00.

Z wideo-tłumacza języka migowego można skorzystać również podczas osobistej wizyty w trzech lokalizacjach szpitala: w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 62, Chodzieży, ul. Strzelecka 32 i Ludwikowie k/Mosiny.

Zgadzam się na pośrednictwo tłumacza w celu przeprowadzenia rozmowy.

Regulamin świadczenia usługi tłumacza on-line (PDF 411KB)

Połącz z tłumaczem Języka Migowego ON-LINE

W przypadku problemów z działaniem aplikacji tłumacza języka migowego, możesz umówić się z nami 3 dni przed swoją wizytą. Chyba że to nagła sytuacja, wtedy postaramy się pomóc inaczej. Podaj jednostkę, oddział, poradnię, pracownię oraz termin, który Ci odpowiada i metodę komunikacji

Jak zgłosić, że potrzebujesz tłumacza podczas wizyty w placówce?

  • Napisz do nas e-mail pod adres: sekretariat@wcpit.org W temacie wpisz słowo „tłumacz”, a w załączniku przekaż wniosek (PDF 437KB).
  • Poproś kogoś zaufanego, aby zadzwonił w tej sprawie do Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii (WCPiT) od poniedziałku do piątku 7.00–14.00 (tel. 61 6654200).
  • Przyjdź do punktu wsparcia dla osób ze szczególnymi potrzebami w szpitalu w Poznaniu, Ludwikowie lub Chodzieży od w poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 14:00 i złóż wniosek (PDF 437 KB).

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".